Tamco Switchgear - Your Global Partner
مهندسی / راندمان / کارایی

» چشم انداز ما


چشم انداز ما

 

 

همزمان با پیشرفت صنایع مدرن در جامعه امروزی خصوصا صنعت برق و اتوماسیون، ما هم نیز به دلیل تخصص و تجربه بر آن شدیم واحدی را به نام پارس سوئیچ بورد با هدف طراحی،  ساخت و راه اندازی تابلوهای برق و کنترل در سال 1355 در شهر تهران کشور ایران تاسیس نماییم تا بتوانیم سهم عمده ای در مشارکت این کسب و کار را داشته باشیم. از اینرو ابتدا با ساخت تابلو برق فشار ضعیف توزیع و موتور کنترل 400v و تابلو های برق فشار متوسط تا سطح ولتاژ 36kv ماشین آلات موجود در چهل سال پیش ولی با برنامه ریزی در طراحی و QC پلان، فعالیت خود را گسترش داده تا به امروز موفق به ساخت تابلو های برق و کنترل با ماشین آلات پیشرفته CNC و تجهیزات تست روتین پیشرفته و رعایت موازین تکنیکی همگام با برقراری مدیریت کیفیت ISO 9000 پا به عرصه تولید و عرضه تابلو های فشار ضعیف، کشویی، توزیع و موتور کنترل مرکزی تا سطح ولتاژ 1000/400v و تابلو های فشار متوسط توزیع و موتور کنترل مرکزی در سطوح ولتاژی 3.3kv و 4.15kv و 6.3kv و 12kv و 24kv و 36kv در انواع ثابت و کشویی و تابلوهای حفاظت و کنترل و پروسس و نیز ساخت پریز های سه فاز فشار ضعیف مخصوص اسکله ها تا 630A گردیدیم.
 
خط مشی و دورنمای پارس سویچ برد
 

با همكاري مديريت محترم و كاركنان مجرب هميشه سعي و تلاش بر آن بوده كه محصولات خود را با كيفيت بالا و قيمت مناسب ارائه دهيم كه سابقه چند ين ساله گواه بر اين مطلب مي باشد،اكنون با گذشت ۴۰سال سابقه و تجربه در ساخت انواع تابلو هاي برق فشار قوي و ضعيف اين شركت افتخار دارد كه با كادري مجرب و كار آزموده در خدمت هموطنان عزيز باشد

اخبار صنعت برق

بهترین راه پیشگیری از آتش و انفجار ناشی از الکتریسیته ساکن

بهترین راه پیشگیری از آتش و انفجار ناشی از الکتریسیته ساکن طبق استاندارد API ۲۰۱۵ حذف اتمسفر قابل اشتعال به روش‌های ذیل می‌باشد.

کلید محافظ موتور یا MPCB و طرزکار آن

یکی از کلید‌های برق صنعتی که در تابلو‌های فرمان موتوری به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد کلید MPCB است.motor protection circuit breaker نام کامل این کلید است. این کلید‌ها برای ولتاژ سه فاز تا ۵۰۰ ولت ...

دریافت لوح زرین رضایت مندی مشتری توسط توزیع برق استان تهران

در «همایش سراسری رضایت مندی مشتری» که از سوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برگزار شد، شرکت توزیع نیروی برق استان تهران موفق به اخذ لوح تقدیر شد.